OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Podpisując umowę z naszym Biurem nie ponosi się tradycyjnych kosztów utrzymania stanowiska pracy Księgowej, jej świadczeń socjalnych, urlopowych, zdrowotnych, szkoleń itp. Zbędny jest także zakup drogiego, specjalistycznego oprogramowania, prenumeraty fachowych czasopism oraz obsługi informatycznej. Outsourcing jest tani!
 

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze Biuro Rachunkowe posiada licencję Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom usług, za których jakość bierzemy pełną odpowiedzialność.
 

SPOKÓJ

Nasi klienci zajmują się prowadzeniem biznesu a nie księgowości – my robimy to za nich. Otrzymane zlecenia realizujemy terminowo, a na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa reprezentujemy Naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUS i innymi, zaś ewentualne kontrole skarbowe odbywają się u nas.
 

WYGODA

W razie potrzeby dokumenty od klientów odbieramy osobiście, kurierem lub drogą elektroniczną
 

DORADZTWO I POMOC PRAWNA

W żadnym momencie prowadzenia działalności nasi klienci nie są pozostawieni sami sobie. Ułatwiamy podejmowanie decyzji i zapewniamy pomoc prawną na odpowiednim poziomie. Za każdym razem kiedy nasuną się pytania lub potrzebujesz porady – jesteśmy do dyspozycji.